- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементOp Amp Dual Low Noise Amplifier R-R O/P В±6.3V/12.6V Automotive 8-Pin SOIC N Tube
| Информация о производителе | |
| Производитель | Analog Devices |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 21:49:41 |
| Бренд | Analog Devices |
| Вес и габариты | |
| amplifier type: | Ultra Low Noise Amplifier |
| automotive | Yes |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 120 dB |
| en - input voltage noise density: | 1.1 nV/sqrt Hz |
| gain v/v: | 200 V/mV |
| gbp - gain bandwidth product: | 215 MHz |
| ib - input bias current: | 5 uA |
| in - input noise current density: | 1 pA/rtHz |
| ios - input offset current: | 100 nA |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum input bias current - (ua) | 10@5V |
| maximum input offset current - (ua) | 0.6@5V |
| maximum input offset voltage - (mv) | 0.35@5V |
| maximum operating temperature: | +70 C |
| maximum supply current - (ma) | 7@5V |
| military | No |
| minimum operating temperature: | 0 C |
| mounting style: | SMD/SMT |
| number of channels: | 2 Channel |
| operating supply current: | 3.3 mA |
| operating temperature - (??c) | -40~85 |
| output current per channel: | 45 mA |
| output type: | Rail-to-Rail |
| package/case: | SOIC-8 |
| packaging | Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8002983245 |
| pin count | 8 |
| product: | Operational Amplifiers |
| product category: | Precision Amplifiers |
| product type: | Precision Amplifiers |
| psrr - power supply rejection ratio: | 115 dB |
| rail to rail | Rail to Rail Output |
| settling time: | 55 ns |
| shutdown: | No Shutdown |
| shut down support | No |
| sr - slew rate: | 70 V/us |
| standard package name | SOP |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supplier package | SOIC N |
| supply voltage - max: | 12.6 V |
| supply voltage - min: | 3 V |
| typical gain bandwidth product - (mhz) | 200 |
| typical slew rate - (v/us) | 60@5V |
| вес, г | 1 |
| voltage gain db: | 48 dB |
| vos - input offset voltage: | 100 uV |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









