- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементOp Amp Single Low Noise Amplifier R-R I/O В±6.3V/12.6V Automotive 8-Pin SOIC N Tube
| Информация о производителе | |
| Производитель | Analog Devices |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 22:59:34 |
| Бренд | Analog Devices |
| Вес и габариты | |
| amplifier type | Buffer |
| amplifier type: | High Speed |
| category | Integrated Circuits(ICs) |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 112 dB |
| current - input bias | 23&A |
| current - output / channel | 90mA |
| current - supply | 20mA |
| en - input voltage noise density: | 0.95 nV/rtHz |
| family | Linear-Amplifiers-Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| gain bandwidth product | 165MHz |
| gain v/v: | 120 V/mV |
| gbp - gain bandwidth product: | 165 MHz |
| ib - input bias current: | 18 uA |
| input type: | Rail-to-Rail |
| in - input noise current density: | 2.2 pA/rtHz |
| ios - input offset current: | 5 uA |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum operating temperature: | +70 C |
| minimum operating temperature: | 0 C |
| mounting style: | SMD/SMT |
| mounting type | Surface Mount |
| number of channels: | 1 Channel |
| number of circuits | 1 |
| operating supply current: | 20 mA |
| operating temperature | 0&C ~ 70&C |
| output current per channel: | 90 mA |
| output type | Rail-to-Rail |
| output type: | Rail-to-Rail |
| package / case | 8-SOIC(0.154", 3.90mm Width) |
| package/case: | SOIC-8 |
| packaging | Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8002983242 |
| product: | Operational Amplifiers |
| product category: | High Speed Operational Amplifiers |
| product type: | Op Amps-High Speed Operational Amplifiers |
| psrr - power supply rejection ratio: | 68 dB |
| shutdown: | No Shutdown |
| slew rate | 50 V/&s |
| sr - slew rate: | 44 V/us |
| standard package | 100 |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supplier device package | 8-SO |
| supply voltage - max: | 12.6 V |
| supply voltage - min: | 2.5 V |
| voltage - input offset | 2.5mV |
| vos - input offset voltage: | 1.8 mV |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









