- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Integrated Circuits (ICs)\Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer AmpsCurrent Sense Amplifier 1 Circuit 8-DFN (3x3)
| Информация о производителе | |
| Производитель | Analog Devices |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 23:24:50 |
| Бренд | Analog Devices |
| Вес и габариты | |
| amplifier type | Current Sense |
| automotive | No |
| base product number | LT6100 -> |
| current - output / channel | 15mA |
| current - supply | 60ВµA |
| eccn | EAR99 |
| eccn (us) | ear99 |
| eu rohs | compliant |
| htsus | 8542.33.0001 |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| lead shape | no lead |
| maximum input offset voltage (mv) | 0.35@5V |
| maximum operating supply voltage (v) | 36 |
| maximum operating temperature (°c) | 70 |
| maximum single supply voltage (v) | 36 |
| maximum supply current (ma) | 0.13@5V@0C to 70C |
| maximum supply voltage range (v) | 30 to 50 |
| minimum cmrr (db) | 105 |
| minimum cmrr range (db) | 105 to 120 |
| minimum operating temperature (°c) | 0 |
| minimum psrr (db) | 105 |
| minimum single supply voltage (v) | 02.07.2024 |
| moisture sensitivity level (msl) | 1 (Unlimited) |
| mounting | surface mount |
| mounting type | Surface Mount |
| number of channels per chip | 1 |
| number of circuits | 1 |
| number of elements per chip | 2 |
| operating temperature | 0В°C ~ 70В°C |
| package | Tube |
| package / case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| packaging | Tube |
| партномер | 8006649290 |
| part status | active |
| pcb changed | 8 |
| pin count | 8 |
| power supply type | Single |
| ppap | No |
| reach status | REACH Unaffected |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| simulation models | http://www.linear.com/docs/44959 |
| slew rate | 0.05V/Вµs |
| standard package name | DFN |
| supplier device package | 8-DFN (3x3) |
| supplier package | DFN EP |
| supplier temperature grade | Commercial |
| type | Current Sense Amplifier |
| typical single supply voltage (v) | 28|24|18|15|12|9|5|3 |
| voltage - input offset | 80ВµV |
| voltage - supply, single/dual (в±) | 2.7V ~ 36V, В±1.35V ~ 18V |
| -3db bandwidth | 150kHz |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









