- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементSP Amp Difference Amplifier Single R-R O/P ±18V/36V 8-Pin MSOP Tube
| Информация о производителе | |
| Производитель | Analog Devices |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 23:18:40 |
| Бренд | Analog Devices |
| Вес и габариты | |
| 3 db bandwidth: | 100 kHz |
| automotive | No |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 68 dB |
| common mode rejection ratio | 60(dB) |
| dual supply voltage (max) | ±18(V) |
| dual supply voltage (min) | ±1.35(V) |
| eccn (us) | ear99 |
| en - input voltage noise density: | 1 uV/sqrt Hz |
| eu rohs | compliant |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 50 |
| gain error | 0.2% |
| gbp - gain bandwidth product: | 100 kHz |
| input offset voltage | 3(mV) |
| input resistance | 2(MOhm) |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| lead shape | Gull-wing |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum dual supply voltage (v) | ±18 |
| maximum input offset voltage (mv) | 3@5V |
| maximum input resistance (mohm) | 2(Typ)@5V |
| maximum operating supply voltage (v) | ±18|36 |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| maximum operating temperature (°c) | 85 |
| maximum single supply voltage (v) | 36 |
| maximum supply current (ma) | 0.18@5V |
| maximum supply voltage range (v) | 30 to 50 |
| minimum cmrr (db) | 60 |
| minimum cmrr range (db) | 60 to 75 |
| minimum dual supply voltage (v) | ±1.35 |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| minimum operating temperature (°c) | -40 |
| minimum psrr (db) | 80 |
| minimum single supply voltage (v) | 02.07.2024 |
| mounting | surface mount |
| mounting style: | SMD/SMT |
| number of channels | 1 |
| number of channels: | 1 Channel |
| number of channels per chip | 1 |
| number of elements | 1 |
| number of elements per chip | 1 |
| operating supply current: | 105 uA |
| operating temperature classification | Industrial |
| operating temp range | -40C to 85C |
| output current per channel: | 20 mA |
| output type: | Rail-to-Rail |
| package/case: | MSOP-8 |
| package type | MSOP |
| packaging | Rail/Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8011048142 |
| part status | active |
| pcb changed | 8 |
| pin count | 8 |
| power supply rejection ratio | 80(dB) |
| power supply requirement | Single/Dual |
| power supply type | Single|Dual |
| ppap | No |
| product: | Differential Amplifiers |
| product category: | Differential Amplifiers |
| product type: | Differential Amplifiers |
| psrr - power supply rejection ratio: | 92 dB |
| rad hardened | No |
| rail/rail i/o type | Rail to Rail Output |
| rail to rail | Rail to Rail Output |
| series: | LT1990-10 |
| settling time: | 20 us |
| shutdown: | No Shutdown |
| single supply voltage (max) | 36(V) |
| single supply voltage (min) | 2.7(V) |
| single supply voltage (typ) | 3/5/9/12/15/18/24/28(V) |
| sr - slew rate: | 0.5 V/us |
| standard package name | SOP |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supplier package | MSOP |
| supplier temperature grade | Industrial |
| supply voltage - max: | 36 V |
| supply voltage - min: | 2.7 V |
| type | Difference Amplifier |
| typical dual supply voltage (v) | ±15 |
| typical single supply voltage (v) | 3|5 |
| vcm - common mode voltage: | 47 V |
| vos - input offset voltage: | 800 uV |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26












