- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Integrated Circuits (ICs)\Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer AmpsУсилитель общего назначения, 4 цепи, Rail-to-Rail 14-SO
| Информация о производителе | |
| Производитель | Analog Devices |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 22:18:16 |
| Бренд | Analog Devices |
| Вес и габариты | |
| amplifier type | General Purpose |
| base product number | LT1639 -> |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 98 dB |
| current - input bias | 20nA |
| current - output / channel | 40mA |
| current - supply | 205ВµA (x4 Channels) |
| eccn | EAR99 |
| en - input voltage noise density: | 20 nV/sqrt Hz |
| gain bandwidth product | 1.2MHz |
| gain v/v: | 1500 V/mV |
| gbp - gain bandwidth product: | 1.075 MHz |
| htsus | 8542.33.0001 |
| ib - input bias current: | 20 nA |
| input type: | Rail-to-Rail |
| in - input noise current density: | 0.3 pA/rtHz |
| ios - input offset current: | 1 nA |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| moisture sensitivity level (msl) | 1 (Unlimited) |
| mounting style: | SMD/SMT |
| mounting type | Surface Mount |
| number of channels: | 4 Channel |
| number of circuits | 4 |
| operating supply current: | 170 uA |
| operating temperature | -40В°C ~ 85В°C |
| output current per channel: | 20 mA |
| output type | Rail-to-Rail |
| output type: | Rail-to-Rail |
| package | Tube |
| package / case | 14-SOIC (0.154"", 3.90mm Width) |
| package/case: | SOIC-14 |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8006093159 |
| product: | Precision Amplifiers |
| product category: | Precision Amplifiers |
| product type: | Precision Amplifiers |
| psrr - power supply rejection ratio: | 100 dB |
| reach status | REACH Unaffected |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| series | LTВ® -> |
| shutdown: | No Shutdown |
| slew rate | 0.4V/Вµs |
| sr - slew rate: | 380 mV/us |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supplier device package | 14-SO |
| supply voltage - max: | 44 V |
| supply voltage - min: | 2.5 V |
| вес, г | 0.454 |
| voltage - input offset | 350ВµV |
| voltage - supply, single/dual (в±) | 2.5V ~ 44V, В±1.25V ~ 22V |
| vos - input offset voltage: | 200 uV |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26












