- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементOperational Amplifier, Single AMP, Bipolar, 8 Pin, Plastic, SOP
| Информация о производителе | |
| Производитель | Analog Devices |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 23:17:18 |
| Бренд | Analog Devices |
| Вес и габариты | |
| amplifier type | General Purpose |
| amplifier type: | High Voltage Amplifier |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 114 dB |
| current - input bias | 10nA |
| current - supply | 360ВµA |
| development kit: | DC417B |
| en - input voltage noise density: | 22 nV/sqrt Hz |
| gain v/v: | 2 V/uV |
| gbp - gain bandwidth product: | 600 kHz |
| ib - input bias current: | 9 nA |
| in - input noise current density: | 0.07 pA/rtHz |
| ios - input offset current: | 150 pA |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manufacturer | Linear Technology |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum operating temperature: | +70 C |
| minimum operating temperature: | 0 C |
| mounting style: | SMD/SMT |
| mounting type | Surface Mount |
| number of channels: | 1 Channel |
| number of circuits | 1 |
| operating supply current: | 340 uA |
| operating temperature | 0В°C ~ 70В°C |
| output current per channel: | 25 mA |
| package / case | 8-SOIC(0.154", 3.90mm Width) |
| package/case: | SOIC-8 |
| packaging | Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8022319003 |
| part status | active |
| product: | Precision Amplifiers |
| product category: | Precision Amplifiers |
| product type: | Precision Amplifiers |
| psrr - power supply rejection ratio: | 124 dB |
| shutdown: | No Shutdown |
| slew rate | 1.2 V/Вµs |
| sr - slew rate: | 400 mV/us |
| standard package | 100 |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supplier device package | 8-SO |
| supply voltage - max: | 44 V |
| supply voltage - min: | 4 V |
| voltage - input offset | 80ВµV |
| voltage - supply, single/dual (в±) | 5 V ~ 30 V, В±2.5 V ~ 15 V |
| vos - input offset voltage: | 80 uV |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









