- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементОУ: Дифференциальный, Каналы: 1, Uпит: 2.7...36 В, Iпотр: 260 мкА, Прог. Кусил.: Нет, Скорость: 1 В/мкс
| Информация о производителе | |
| Производитель | Texas Instruments |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 23:24:31 |
| Бренд | Texas Instruments |
| Вес и габариты | |
| 3 db bandwidth: | 100 kHz |
| amplifier type: | Differential |
| automotive | No |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 70 dB |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 75 |
| gain error | 0.075% |
| gain v/v: | 1 V/V |
| gbp - gain bandwidth product: | 100 kHz |
| input voltage range - max: | 200 V |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manufacturer: | Texas Instruments |
| maximum input offset voltage | ±5mV |
| maximum input offset voltage - (mv) | 5@5V |
| maximum operating temperature: | +125 C |
| military | No |
| minimum cmrr - (db) | 70 |
| minimum operating temperature: | -55 C |
| moisture sensitive: | Yes |
| mounting style: | SMD/SMT |
| number of channels: | 1 Channel |
| number of channels per chip | 1 |
| operating supply current: | 260 uA |
| operating supply voltage: | 2.7 V to 36 V |
| operating temperature - (??c) | -40~85 |
| output current per channel: | 8 mA |
| package/case: | SOIC-8 |
| package type | SOIC |
| packaging | Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8004156119 |
| pin count | 8 |
| power supply type | Dual |
| product: | Differential Amplifiers |
| product category: | Differential Amplifiers |
| product type: | Differential Amplifiers |
| series: | INA148 |
| sr - slew rate: | 1 V/us |
| standard package name | SOP |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supplier package | SOIC |
| supply voltage - max: | 36 V |
| supply voltage - min: | 2.7 V |
| typical gain bandwidth product | 100kHz |
| typical single supply voltage | 2.7 → 36 V |
| vcm - common mode voltage: | -200 V |
| вес, г | 0.2733 |
| vos - input offset voltage: | 1 mV |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









