BA10324AF-E2, Operational Amplifiers - Op Amps OPAMP QUAD 32V
Оставить отзыв
В избранноеВ сравнение
Артикул: BA10324AF-E2
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Semiconductors\Amplifier ICs\Operational Amplifiers - Op Amps Описание SOP-14 Operational Amplifier
| Информация о производителе | |
| Производитель | Rohm |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 0:32:22 |
| Бренд | Rohm |
| Вес и габариты | |
| amplifier type | Ground Sense Amplifier |
| amplifier type: | Ground Sense Amplifier |
| cmrr - common mode rejection ratio | 65 dB |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 75 dB |
| dual supply voltage | +/-3 V, +/-5 V, +/-9 V |
| dual supply voltage: | +/-3 V, +/-5 V, +/-9 V |
| en - input voltage noise density: | 40 nV/sqrt Hz |
| factory pack quantity | 2500 |
| gbp - gain bandwidth product | 500 kHz |
| gbp - gain bandwidth product: | 500 kHz |
| height | 1.39 mm |
| ib - input bias current | 250 nA |
| ib - input bias current: | 250 nA |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| length | 8.7 mm |
| manufacturer | ROHM Semiconductor |
| manufacturer: | ROHM Semiconductor |
| maximum dual supply voltage | +/-16 V |
| maximum dual supply voltage: | +/-16 V |
| maximum operating temperature | +85 C |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| minimum dual supply voltage | +/-1.5 V |
| minimum dual supply voltage: | +/-1.5 V |
| minimum operating temperature | -40 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| mounting style | SMD/SMT |
| mounting style: | SMD/SMT |
| number of channels | 4 Channel |
| number of channels: | 4 Channel |
| number of circuits | - |
| operating supply current | 600 uA |
| operating supply current: | 600 uA |
| operating supply voltage | 3 V to 32 V, +/-1.5 V to+/-16 V |
| operating supply voltage: | 3 V to 32 V, +/-1.5 V to+/-16 V |
| output current per channel | 35 mA |
| output current per channel: | 35 mA |
| package / case | SSOP-14 |
| package/case: | SSOP-14 |
| packaging | Reel |
| партномер | 8005259347 |
| part # aliases: | BA10324AF |
| pd - power dissipation | 450 mW |
| pd - power dissipation: | 450 mW |
| product | Operational Amplifiers |
| product: | Operational Amplifiers |
| product category | Operational Amplifiers-Op Amps |
| product category: | Operational Amplifiers-Op Amps |
| product type: | Op Amps-Operational Amplifiers |
| psrr - power supply rejection ratio | 65 dB |
| psrr - power supply rejection ratio: | 65 dB |
| rohs | Details |
| series | BA10324A |
| shutdown | No Shutdown |
| shutdown: | No Shutdown |
| sr - slew rate | 0.2 V/us |
| sr - slew rate: | 200 mV/us |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supply type | Single, Dual |
| supply type: | Single, Dual |
| supply voltage - max | 32 V |
| supply voltage - max: | 32 V, 16 V |
| supply voltage - min | 3 V |
| supply voltage - min: | 3 V, 1.5 V |
| technology | Bipolar |
| technology: | Bipolar |
| вес, г | 0.24 |
| voltage gain db | 100 dB |
| voltage gain db: | 100 dB |
| vos - input offset voltage | 7 mV |
| vos - input offset voltage: | 7 mV |
| width | 4.4 mm |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26












