- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементElectronic Instrumentation Amplifier, Single, 8 Pin, Plastic, SOP
| Информация о производителе | |
| Производитель | Analog Devices |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 22:59:16 |
| Бренд | Analog Devices |
| Вес и габариты | |
| 3 db bandwidth: | 700 kHz |
| amplifier type | Instrumentation |
| bandwidth: | 700 kHz |
| base product number | AMP04 -> |
| category | Integrated Circuits(ICs) |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 90 dB |
| current - input bias | * |
| current - output / channel | 30mA |
| current - output/channel | 30mA |
| current - supply | 750µA |
| eccn | EAR99 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 98 |
| family | Amplifiers-Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| gain v/v: | 1 V/V to 1000 V/V |
| htsus | 8542.33.0001 |
| ib - input bias current: | 30 nA |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| moisture sensitivity level (msl) | 1 (Unlimited) |
| mounting style: | SMD/SMT |
| mounting type | Surface Mount |
| number of channels: | 1 Channel |
| number of circuits | 1-Single |
| operating supply current: | 750 uA |
| operating supply voltage: | 5 V to 15 V |
| operating temperature | * |
| other names | AMP04ES |
| output current per channel: | 30 mA |
| package | Tube |
| package / case | 8-SOIC |
| package / case: | SOIC-8 |
| packaging | Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8003236974 |
| product: | Instrumentation Amplifiers |
| product category: | Instrumentation Amplifiers |
| product type: | Instrumentation Amplifiers |
| psrr - power supply rejection ratio: | 105 dB |
| reach status | REACH Unaffected |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| series: | AMP04 |
| standard package | 98 |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supplier device package | 8-SOIC |
| supply voltage - max: | 30 V |
| supply voltage - min: | 5 V |
| vcm - common mode voltage: | 3 V |
| вес, г | 0.5 |
| voltage - input offset | * |
| voltage - supply, single/dual (в±) | 5V ~ 30V, В±2.5V ~ 15V |
| vos - input offset voltage: | 80 uV |
| -3db bandwidth | 700kHz |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









