- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Integrated Circuits (ICs)\Linear - Amplifiers - Instrumentation, OP Amps, Buffer AmpsДифференциальный усилитель, 1 контур, дифференциальный, Rail-to-Rail 16-LFCSP-WQ (3x3)
| Информация о производителе | |
| Производитель | Analog Devices |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 21:30:13 |
| Бренд | Analog Devices |
| Вес и габариты | |
| amplifier type | Differential |
| amplifier type: | Differential Line Receiver |
| base product number | AD8475 -> |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 76 dB |
| current - output / channel | 110mA |
| current - supply | 3mA |
| dual supply voltage: | +/-3 V |
| eccn | EAR99 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 50 |
| gain v/v: | 0.4 V/V |
| gbp - gain bandwidth product: | 150 MHz |
| htsus | 8542.33.0001 |
| input voltage range - max: | 12.5 V |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum dual supply voltage: | 5 V |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| minimum dual supply voltage: | +/-1.5 V |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| moisture sensitive: | Yes |
| moisture sensitivity level (msl) | 3 (168 Hours) |
| mounting style: | SMD/SMT |
| mounting type | Surface Mount |
| number of channels: | 1 Channel |
| number of circuits | 1 |
| operating supply current: | 3 mA |
| operating supply voltage: | 5 V |
| operating temperature | -40В°C ~ 85В°C |
| output current per channel: | 110 mA |
| output type | Differential, Rail-to-Rail |
| package | Tray |
| package / case | 16-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| package / case: | LFCSP-16 |
| packaging: | Waffle |
| партномер | 8006133867 |
| pd - power dissipation: | 16 mW |
| product: | Differential Amplifiers |
| product category: | Differential Amplifiers |
| product type: | Differential Amplifiers |
| reach status | REACH Unaffected |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| series: | AD8475 |
| settling time: | 45 ns |
| slew rate | 50V/Вµs |
| sr - slew rate: | 50 V/us |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supplier device package | 16-LFCSP-WQ (3x3) |
| supply type: | Single, Dual |
| supply voltage - max: | 10 V |
| supply voltage - min: | 3 V |
| thd plus noise: | -112 dB |
| voltage - supply, single/dual (в±) | 3V ~ 10V, В±1.5V ~ 5V |
| vos - input offset voltage: | 50 uV |
| -3db bandwidth | 150MHz |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









