- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Микросхемы / Усилители и компараторы / Дифференциальные усилителиОперационный усилитель, дифференциальный, 1.2ГГц низкие искажения
| Основные | |
| вес, г | 0.1 |
| moisture sensitivity level (msl) | 1 (Unlimited) |
| mounting type | Surface Mount |
| package | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ® |
| package / case | 8-SOIC (0.154"", 3.90mm Width) |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| type | Differential Amplifier |
| eccn | EAR99 |
| htsus | 8542.33.0001 |
| reach status | REACH Unaffected |
| supplier device package | 8-SOIC |
| pin count | 8 |
| packaging | Tape and Reel |
| automotive | No |
| eu rohs | compliant |
| lead shape | Gull-wing |
| maximum operating temperature (°c) | 85 |
| mounting | surface mount |
| part status | active |
| pcb changed | 8 |
| ppap | No |
| standard package name | SOP |
| supplier package | SOIC N |
| base product number | AD8350 -> |
| current - supply | 28mA |
| voltage - supply | 5V ~ 10V |
| eccn (us) | ear99 |
| maximum power dissipation (mw) | 400 |
| minimum operating temperature (°c) | -40 |
| supplier temperature grade | Industrial |
| power supply type | Single |
| output type | Differential |
| maximum single supply voltage (v) | 11 |
| minimum single supply voltage (v) | 4 |
| typical single supply voltage (v) | 5|9 |
| maximum operating supply voltage (v) | 11 |
| Вес и габариты | |
| number of elements per chip | 1 |
| frequency | 0Hz ~ 1GHz |
| gain | 20dB |
| noise figure | 5.9dB |
| p1db | -2.6dBm |
| rf type | Cellular |
| test frequency | 250MHz |
| number of channels per chip | 1 |
| maximum voltage gain range (db) | <35 |
| maximum voltage gain (db) | 21 |
| maximum supply voltage range (v) | 10 to 15 |
| maximum input resistance (mohm) | 0.0002(Typ)5V |
| minimum cmrr range (db) | <60 |
| minimum cmrr (db) | 52(Typ) |
| maximum input offset voltage (mv) | 1(Typ)5V |
| maximum input bias current (ua) | 15(Typ)5V |
| minimum psrr (db) | 45(Typ) |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26











