- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементVoltage Range:2.2V To 36V, ± 1.5V To ± 18V; Amplifier Case Style:Msop; No. Of Pins:8Pinsrohs Compliant: Yes |Analog Devices AD8227BRMZ
| Информация о производителе | |
| Производитель | Analog Devices |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 23:17:27 |
| Бренд | Analog Devices |
| Вес и габариты | |
| 3 db bandwidth: | 250 kHz |
| amplifier type | Instrumentation |
| amplifier type: | Instrumentation Amplifier |
| bandwidth: | 200 kHz |
| category | Integrated Circuits(ICs) |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 105 dB |
| current - input bias | 20nA |
| current - output / channel | 13mA |
| current - supply | 350µA |
| development kit: | EVAL-CN0341-SDPZ |
| dual supply voltage: | +/-18 V |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 50 |
| family | Linear-Amplifiers-Instrumentation, OP Amps, Buffer Amps |
| ib - input bias current: | 20 nA |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum operating temperature: | +125 C |
| mfg application notes | Electrocardiogram(ECG)Solutions |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| mounting style: | SMD/SMT |
| mounting type | Surface Mount |
| number of channels: | 1 Channel |
| number of circuits | 1 |
| online catalog | Instrumentation |
| operating supply current: | 400 uA |
| operating supply voltage: | 2.2 V to 36 V |
| operating temperature | -40°C ~ 125°C |
| output type | Rail-to-Rail |
| package / case | 8-TSSOP, 8-MSOP(0.118", 3.00mm Width) |
| package / case: | MSOP-8 |
| packaging | Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8002981866 |
| product: | Instrumentation Amplifiers |
| product category: | Instrumentation Amplifiers |
| product training modules | Instrumentation Amplifiers PerformanceCommon Photodiode Op-Amp Circuit Problems and SolutionsIndirect Current Feedback Instrumentation Amplifier Applications Guide |
| product type: | Instrumentation Amplifiers |
| series: | AD8227 |
| slew rate | 0.8 V/µs |
| sr - slew rate: | 600 mV/us |
| standard package | 50 |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supplier device package | 8-MSOP |
| supply type: | Single, Dual |
| supply voltage - max: | 36 V |
| supply voltage - min: | 2.2 V |
| вес, г | 0.14 |
| voltage gain db: | 60 dB |
| voltage - input offset | 100µV |
| voltage - supply, single/dual (±) | 2.2 V ~ 36 V, ±1.5 V ~ 18 V |
| vos - input offset voltage: | 200 uV |
| -3db bandwidth | 250kHz |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









