AD8202YRZ, SP Amp DIFF AMP Single 12V 8-Pin SOIC N Tube
Оставить отзыв
В избранноеВ сравнение
Артикул: AD8202YRZ

- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Differential Amplifier 1 Circuit 8-SOIC
| Основные | |
| moisture sensitivity level (msl) | 1 (Unlimited) |
| mounting type | Surface Mount |
| operating temperature | -40В°C ~ 125В°C |
| package | Tube |
| package / case | 8-SOIC (0.154"", 3.90mm Width) |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| eccn | EAR99 |
| htsus | 8542.33.0001 |
| reach status | REACH Unaffected |
| supplier device package | 8-SOIC |
| length | 5 mm(Max) |
| minimum operating temperature | -40 C |
| width | 4 mm(Max) |
| factory pack quantity | 98 |
| manufacturer | Analog Devices Inc. |
| maximum operating temperature | +125 C |
| mounting style | SMD/SMT |
| packaging | Tube |
| product category | Differential Amplifiers |
| series | AD8202 |
| base product number | AD8202 -> |
| current - supply | 250ВµA |
| height | 1.5 mm(Max) |
| output voltage | 0.02 V to 4.8 V |
| number of channels | 1 Channel |
| Вес и габариты | |
| rohs | Details |
| operating supply current | 250 uA |
| product | Differential Amplifiers |
| number of circuits | 1 |
| operating supply voltage | 5 V, 9 V |
| supply voltage - max | 12 V |
| supply voltage - min | 3.5 V |
| amplifier type | Differential |
| current - input bias | 40nA |
| gain bandwidth product | 50kHz |
| slew rate | 0.28V/Вµs |
| voltage - input offset | 1mV |
| voltage - supply, single/dual (в±) | 3.5V ~ 12V |
| supply type | Single |
| ib - input bias current | 40 nA |
| gbp - gain bandwidth product | 50 kHz |
| psrr - power supply rejection ratio | 75 dB |
| cmrr - common mode rejection ratio | 82 dB |
| voltage gain db | 40 dB |
| maximum input resistance | 170 kOhms |
| vcm - common mode voltage | -6 V to+28 V |
| vos - input offset voltage | 1 mV |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26






