AD8137YRZ-REEL7, SP Amp DIFF AMP Single R-R O/P ±6V/12V Automotive 8-Pin SOIC N T/R
Оставить отзыв
В избранноеВ сравнение
Артикул: AD8137YRZ-REEL7
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Операционный усилитель, дифференциальный, 110 МГц
| Основные | |
| type | Differential Amplifier |
| pin count | 8 |
| packaging | Tape and Reel |
| eu rohs | compliant |
| lead shape | Gull-wing |
| maximum operating temperature (°c) | 125 |
| mounting | surface mount |
| part status | active |
| pcb changed | 8 |
| standard package name | SOP |
| supplier package | SOIC N |
| eccn (us) | ear99 |
| maximum dual supply voltage (v) | ±6 |
| minimum dual supply voltage (v) | ±1.35 |
| minimum operating temperature (°c) | -40 |
| supplier temperature grade | Extended Industrial |
| power supply type | Single|Dual |
| output type | Differential |
| maximum single supply voltage (v) | 12 |
| minimum single supply voltage (v) | 2.7 |
| typical dual supply voltage (v) | ±3|±5 |
| typical single supply voltage (v) | 5|9|3 |
| hts | 8542.33.00.01 |
| package height | 1.5(Max) |
| package length | 5(Max) |
| package width | 4(Max) |
| maximum operating supply voltage (v) | ±6|12 |
| Вес и габариты | |
| number of elements per chip | 1 |
| number of channels per chip | 1 |
| rail to rail | Rail to Rail Output |
| maximum voltage gain range (db) | <35 |
| maximum voltage gain (db) | 89(Typ) |
| typical output current (ma) | 20@5V |
| maximum supply voltage range (v) | 10 to 15 |
| maximum input resistance (mohm) | 0.8(Typ)@5V |
| minimum cmrr range (db) | 60 to 75 |
| minimum cmrr (db) | 62 |
| maximum input offset voltage (mv) | 2.7@5V |
| maximum input bias current (ua) | 0.9@5V |
| minimum psrr (db) | 79 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26











