- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементVIDEO OP AMP, 1AMP, 80MHZ, NSOIC; Available until stocks are exhausted Alternative available
| Информация о производителе | |
| Производитель | Analog Devices |
| Основные | |
| Дата загрузки | 05.05.2024 |
| Время загрузки | 23:17:27 |
| Бренд | Analog Devices |
| Вес и габариты | |
| 3 db bandwidth: | 80 MHz |
| amplifier type: | Current Feedback Amplifier |
| applications | Current Feedback |
| base product number | AD810 -> |
| category | Integrated Circuits(ICs) |
| cmrr - common mode rejection ratio: | 52 dB |
| current - output / channel | 60mA |
| current - supply | 6.8mA |
| development kit: | AD810AR-EBZ |
| dual supply voltage: | +/-3 V, +/-5 V, +/-9 V, +/-12 V, +/-15 V |
| eccn | EAR99 |
| en - input voltage noise density: | 2.9 nV/sqrt Hz |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 98 |
| family | Linear-Amplifiers-Video Amps and Modules |
| Высота | 1.5 мм |
| htsus | 8542.39.0001 |
| ib - input bias current: | 7.5 uA |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum dual supply voltage: | +/-18 V |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| minimum dual supply voltage: | +/-2.5 V |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| moisture sensitivity level (msl) | 1 (Unlimited) |
| mounting style: | SMD/SMT |
| mounting type | Surface Mount |
| number of channels: | 1 Channel |
| number of circuits | 1 |
| online catalog | Current Feedback |
| package | Tube |
| package / case | 8-SOIC(0.154", 3.90mm Width) |
| package / case: | SOIC-8 |
| packaging | Tube |
| packaging: | Tube |
| партномер | 8002987458 |
| product: | Video Amplifiers |
| product category: | Video Amplifiers |
| product type: | Video Amplifiers |
| psrr - power supply rejection ratio: | 65 dB |
| reach status | REACH Unaffected |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| series: | AD810 |
| shutdown: | No Shutdown |
| slew rate | 1000 V/µs |
| sr - slew rate: | 1000 V/us |
| standard package | 98 |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supplier device package | 8-SOIC |
| supply type: | Dual |
| вес, г | 0.181 |
| voltage gain db: | 88 dB |
| voltage - supply, single/dual (±) | 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V |
| voltage - supply, single/dual (в±) | 5V ~ 36V, В±2.5V ~ 18V |
| vos - input offset voltage: | 6 mV |
| -3db bandwidth | 80MHz |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26


















