- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
HIGH-SPEED CAN TRANSCEIVER FOR LONG NETWORK, 1-Trnsvr, BICMOS, PDSO8
| Информация о производителе | |
| Производитель | Texas Instruments |
| Основные | |
| Дата загрузки | 09.07.2023 |
| Время загрузки | 22:28:36 |
| Бренд | Texas Instruments |
| Вес и габариты | |
| category | Transceiver |
| data rate | 1MBPS(Mbps) |
| data rate: | 1 Mb/s |
| esd protection: | 16 kV |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 2500 |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manufacturer: | Texas Instruments |
| maximum operating temperature: | +125 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| mounting | surface mount |
| mounting style: | SMD/SMT |
| number of drivers: | 1 Driver |
| number of receivers: | 1 Receiver |
| number of transceivers | 1 |
| operating supply current: | 10 mA |
| operating supply voltage: | 3 V to 3.6 V |
| operating supply voltage (max) | 3.6(V) |
| operating supply voltage (min) | 3(V) |
| operating supply voltage (typ) | 3.3(V) |
| operating temperature classification | Automotive |
| operating temperature (max) | 125C |
| operating temperature (min) | -40C |
| package / case: | SOIC-8 |
| package type | SOIC |
| packaging | Tape and Reel |
| packaging: | Reel, Cut Tape, MouseReel |
| партномер | 8007892514 |
| pin count | 8 |
| power down mode | Sleep |
| product: | CAN Transceivers |
| product category: | CAN Interface IC |
| product type: | CAN Interface IC |
| protocol supported: | CAN |
| qualification: | AEC-Q100 |
| rad hardened | No |
| series: | SN65HVD231Q-Q1 |
| standard supported | ISO 11898 |
| subcategory: | Interface ICs |
| supply current | 17(mA) |
| supply voltage - max: | 3.6 V |
| supply voltage - min: | 3 V |
| type: | High Speed CAN Transceiver |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









