- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
ЭлектроэлементSTM706 Series 3.08 V 160 ms 3 V Surface Mount Supervisor - SOIC-8
| Информация о производителе | |
| Производитель | STMicroelectronics |
| Основные | |
| Дата загрузки | 30.04.2024 |
| Время загрузки | 20:19:44 |
| Бренд | STMicroelectronics |
| Вес и габариты | |
| base part number | STM706 |
| battery backup switching: | No Backup |
| chip enable signals: | No Chip Enable |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 2500 |
| features: | Internal Hysteresis |
| Высота | 1.5 мм |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manual reset: | Manual Reset |
| manufacturer | STMicroelectronics |
| manufacturer: | STMicroelectronics |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| mounting style: | SMD/SMT |
| mounting type | Surface Mount |
| number of inputs monitored: | 1 Input |
| number of voltages monitored | 1 |
| operating supply current: | 40 uA |
| operating temperature | -40В°C ~ 85В°C(TA) |
| output | Push-Pull, Totem Pole |
| output current: | 20 mA |
| output type: | Active Low, Push-Pull |
| package / case | 8-SOIC(0.154", 3.90mm Width) |
| package / case: | SOIC-8 |
| packaging | Cut Tape(CT) |
| партномер | 8003125797 |
| part status | Discontinued at Digi-Key |
| pd - power dissipation: | 320 mW |
| power fail detection: | Yes |
| product category: | Supervisory Circuits |
| product type: | Supervisory Circuits |
| reset | Active Low |
| reset delay time: | 200 ms |
| reset timeout | 160 ms Minimum |
| series: | STM706T/S/R |
| standard package | 1 |
| subcategory: | PMIC-Power Management ICs |
| supplier device package | 8-SOIC |
| supply voltage - max: | 5.5 V |
| supply voltage - min: | 1 V |
| threshold voltage: | 4.4 V |
| type | Simple Reset/Power-On Reset |
| type: | Voltage Supervisory |
| voltage - threshold | 3.08V |
| watchdog timers: | Watchdog |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26












