- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Integrated Circuits (ICs)\Linear - ComparatorsComparator General Purpose Open Drain 6-TSOT
| Информация о производителе | |
| Производитель | Texas Instruments |
| Основные | |
| Дата загрузки | 09.07.2023 |
| Время загрузки | 15:20:26 |
| Бренд | Texas Instruments |
| Вес и габариты | |
| base product number | TLV6713 -> |
| current - input bias (max) | 25nA |
| current - quiescent (max) | 11ВµA |
| eccn | EAR99 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 250 |
| htsus | 8542.39.0001 |
| ib - input bias current: | 25 nA |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| manufacturer: | Texas Instruments |
| manufacturer product page | http://www.ti.com/general/docs/suppproductinfo.tsp |
| maximum operating temperature: | +125 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| moisture sensitive: | Yes |
| moisture sensitivity level (msl) | 2 (1 Year) |
| mounting style: | SMD/SMT |
| mounting type | Surface Mount |
| number of channels: | 1 Channel |
| number of elements | 1 |
| operating supply current: | 8 uA |
| operating temperature | -40В°C ~ 125В°C |
| output current per channel: | 40 mA |
| output type | Open Drain |
| output type: | Open Drain |
| package | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-ReelВ® |
| package / case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| package / case: | SOT-23-6 |
| packaging: | Reel, Cut Tape, MouseReel |
| партномер | 8005972944 |
| product: | Analog Comparators |
| product category: | Analog Comparators |
| product type: | Analog Comparators |
| propagation delay (max) | 9.9Вµs |
| propagation delay time: | 9.9 us |
| reach status | REACH Unaffected |
| response time: | 10 us |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| series: | TLV6713 |
| shutdown: | No Shutdown |
| subcategory: | Amplifier ICs |
| supplier device package | 6-TSOT |
| supply voltage - max: | 36 V |
| supply voltage - min: | 1.8 V |
| type | General Purpose |
| voltage - supply, single/dual (в±) | 1.8V ~ 18V |
| vos - input offset voltage: | 3 mV |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









