| Информация о производителе | |
| Производитель | Analog Devices |
| Основные | |
| Дата загрузки | 29.04.2024 |
| Время загрузки | 22:19:24 |
| Бренд | Analog Devices |
| Вес и габариты | |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 50 |
| категория | Электронные компоненты/Микросхемы |
| load voltage rating: | 400 mV to 5.5 V |
| manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| maximum operating temperature: | +85 C |
| minimum operating temperature: | -40 C |
| mounting style: | SMD/SMT |
| number of outputs: | 6 Output |
| operating supply current: | 3 mA |
| operating supply voltage: | 2.7 V to 5.5 V |
| output current: | 4 mA |
| output voltage: | 400 mV to 5.5 V |
| package / case: | TQFN-EP-40 |
| packaging: | Bulk |
| партномер | 8550768627 |
| part # aliases: | MAX31785 90-31785+00T |
| product: | Fan/Motor Controllers/Drivers |
| product category: | Motor/Motion/Ignition Controllers & Drivers |
| product type: | Motor/Motion/Ignition Controllers & Drivers |
| series: | MAX31785 |
| subcategory: | PMIC-Power Management ICs |
| type: | Fan Controller |
| вес, г | 0.34 |