CY2305SXC-1H, CY2305SXC-1H Buffer, 8-Pin SOIC
Оставить отзыв
В избранноеВ сравнение
Артикул: CY2305SXC-1H
- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Буфер Fanout (распределение), буфер с нулевой задержкой IC 133,33 МГц 1 8-SOIC (0,154 дюйма, ширина 3,90 мм)
| Вес и габариты | |
| base product number | CY2305 -> |
| differential - input:output | No/No |
| divider/multiplier | No/No |
| eccn | EAR99 |
| eccn (us) | ear99 |
| eu rohs | compliant |
| frequency - max | 133.33MHz |
| hts | 8542.39.00.01 |
| htsus | 8542.39.0001 |
| input | Clock |
| input logic level | LVCMOS|LVTTL |
| input signal type | Single-Ended |
| lead shape | Gull-wing |
| maximum cycle to cycle jitter (ps) | 200 |
| maximum duty cycle (%) | 60 |
| maximum fall time (ns) | 2.25 |
| maximum operating supply voltage (v) | 3.6 |
| maximum operating temperature (°c) | 70 |
| maximum output frequency (mhz) | 133.33 |
| maximum output skew (ps) | 250 |
| maximum rise time (ns) | 2.25 |
| minimum operating supply voltage (v) | 3 |
| minimum operating temperature (°c) | 0 |
| minimum output frequency (mhz) | 10 |
| moisture sensitivity level (msl) | 3 (168 Hours) |
| mounting | surface mount |
| mounting type | Surface Mount |
| number of banks | 1 |
| number of circuits | 1 |
| number of inputs | 1 |
| number of outputs | 5 |
| operating temperature | 0В°C ~ 70В°C |
| output | Clock |
| output logic level | LVCMOS |
| output signal type | SINGLE-ENDED |
| package | Tube |
| package / case | 8-SOIC (0.154"", 3.90mm Width) |
| package height | 1.48(Max) |
| package length | 4.98(Max) |
| package width | 3.99(Max) |
| packaging | Tube |
| part status | active |
| pcb changed | 8 |
| pin count | 8 |
| pll | Yes |
| programmability | No |
| ratio - input:output | 1:5 |
| reach status | REACH Unaffected |
| rohs status | ROHS3 Compliant |
| spread spectrum | NO |
| standard package name | SOP |
| supplier device package | 8-SOIC |
| supplier package | SOIC |
| supplier temperature grade | Commercial |
| type | Clock Driver |
| typical operating supply voltage (v) | 3.3 |
| voltage - supply | 3V ~ 3.6V |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26

