- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Разъeмы\Разъeмы промышленные\Разъeмы прямоугольные\Разъeмы HDC\Разъeмы HARTINGСверхмощные разъемы питания HOUSING CBL ENTRY BLK PLASTIC
| Информация о производителе | |
| Производитель | Phoenix Contact |
| Бренд | Phoenix Contact |
| Основные | |
| color | Green |
| color: | Green |
| contact material | - |
| contact material: | Copper |
| contact mating finish | Tin |
| contact plating: | Tin |
| contact tail length | 0.154"" (3.90mm) |
| current - iec | 12A |
| current rating: | 12 A |
| current - ul | 12A |
| Дата загрузки | 26.03.2024 |
| dielectric material | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| eccn | EAR99 |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 50 |
| features | Mating and Mounting Flange |
| flammability rating: | UL 94 V-0 |
| header orientation | Vertical |
| housing material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| housing material: | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| htsus | 8536.69.4040 |
| insulation height | 0.472"" (12.00mm) |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| manufacturer | Phoenix Contact |
| manufacturer: | Phoenix Contact |
| material flammability rating | UL94 V-0 |
| moisture sensitivity level (msl) | 1 (Unlimited) |
| mounting style: | Through Hole |
| mounting type | Through Hole |
| number of levels | 1 |
| number of positions | 18 |
| number of positions: | 18 Position |
| operating temperature | - |
| package | Bulk |
| packaging | Bulk |
| партномер | 8006846662 |
| part # aliases: | MSTBV_2.5/18-GF-5.08 MSTBV2518GF508 |
| part status | active |
| pitch | 0.200"" (5.08mm) |
| pitch: | 5.08 mm |
| plug wire entry | - |
| positions per level | 18 |
| product: | Headers |
| product category: | Pluggable Terminal Blocks |
| product type: | Pluggable Terminal Blocks |
| rohs status | RoHS Compliant |
| screw size | - |
| series | COMBICON MSTBV |
| series: | MSTBV |
| subcategory: | Terminal Blocks |
| termination style | Solder |
| termination style: | Solder Pin |
| torque - screw | - |
| tradename: | COMBICON Control |
| type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| voltage - iec | 630V |
| voltage rating: | 320 V |
| voltage - ul | 300V |
| Время загрузки | 11:48:24 |
| wire gauge or range - awg | - |
| wire gauge or range - mmві | - |
| wire strip length | - |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26












