- Обзор
- Характеристики
- Отзывы (0)
- Реквизиты
Соединители\Автомобильные разъемыАвтомобильные разъемы HEADER 154 WAY
| Информация о производителе | |
| Производитель | Phoenix Contact |
| Бренд | Phoenix Contact |
| Основные | |
| automotive | No |
| color: | Green |
| connection method: | Push-In |
| contact material: | Copper Alloy |
| contact plating: | Tin |
| current rating: | 76 A |
| Дата загрузки | 26.03.2024 |
| eccn (us) | ear99 |
| eu rohs | compliant |
| factory pack quantity: factory pack quantity: | 10 |
| flammability rating: | UL 94 V-0 |
| housing material: | Polyamide(PA) |
| insulation resistance (mohm) | 5 |
| категория | Кнопки, переключатели, разъемы, реле/Разъемы |
| manufacturer: | Phoenix Contact |
| maximum current rating (a) | 76 |
| maximum operating temperature (°c) | 105 |
| maximum voltage rating | 1000V |
| minimum operating temperature (°c) | -40 |
| mounting | Through Hole |
| mounting angle: | Vertical |
| mounting style: | PCB Mount |
| number of circuits | 8 |
| number of contacts | 8 |
| number of positions: | 8 Position |
| number of rows | 1 |
| packaging | Cardboard |
| партномер | 8021802054 |
| part status | active |
| pitch: | 10 mm |
| ppap | No |
| product: | Plugs |
| product category: | Pluggable Terminal Blocks |
| product type: | Pluggable Terminal Blocks |
| subcategory: | Terminal Blocks |
| terminal pitch (mm) | 10 |
| termination method | Solder |
| termination style: | Solder |
| type | PC Terminal Block |
| voltage rating: | 1 kV |
| Время загрузки | 10:19:47 |
0.0
общая оценка
Всего 0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
0 отзывов
Отзывов нет
Компания ООО "Телеметрия"
- Название организации: ООО "ТЕЛЕМЕТРИЯ" Юридический адрес организации: Российская Федерация, 664043, Иркутская область, г. Иркутск, ул. Маршала Конева, дом 38 ИНН 7536172565 КПП 381201001 ОГРН 1187536004215 Расчетный счет 40702810010000426573 Банк АО «Тинькофф Банк» БИК банка 044525974 ИНН банка 7710140679 Корреспондентский счет банка 30101810145250000974 Юридический адрес банка 127287, г. Москва, ул. Хуторская 2-я, д. 38А, стр. 26









